Loading...

Välkommen till Bellmans

Faktureringsadress

Box 84
132 23 Saltsjö-Boo

faktura@bellmans.se
08-15 00 90

Organisationsnummer
556402-9006

Säljkontor

Drottning Kristinas Esplanad 67
170 67 Solna

Besöksadress

Snickarvägen 12
132 38 Saltsjö-Boo

Öppettider

Måndag – Torsdag 6:30-16:30
Fredag 6:30-16:00

Avvikande öppettider

Whistleblowing

Rapportera överträdelser
För oss på Bellman Group är det viktigt att vi följer vår Uppförandepolicy, efterlever lagar och regler samt följer våra värderingar. Om vi av någon anledning inte gör det och du, som har kontakt med Bellman Group, upplever att vi inte gör det så finns det möjligheter att rapportera det.

Rapportera här

Vi jobbar på Bellmans

LEDNING

Dick Örn
AO-Chef Öst
087708821
mail@bellmans.se

Tony Persson
VD
087708800
tony.persson@bellmans.se

Gunilla Eek
Ekonomichef
087708822
gunilla.eek@bellmans.se

Henrik Wilmi
Åkerichef
087708816
henrik.wilmi@bellmans.se

SÄLJARE/ARBETSPLATSLEDARE

Mattias Persson
0703220180
mattias.persson@bellmans.se

Morgan Forsberg
0703224407
morgan.forsberg@bellmans.se

Tomas Nyström
0703224404
tomas.nystrom@bellmans.se

Kent Forslin
0703224408
kent.forslin@bellmans.se

Håkan Welin
0703224029
hakan.welin@bellmans.se

Janne Pagén
0703224400
janne.pagen@bellmans.se

Patrick Åberg
0703224441
patrick.aberg@bellmans.se

Gunder Pettersson
0708774090
gunder.p@telia.com

Order/transportledning anläggningsbilar och container

Gruppmail-adress: bilar@bellmans.se
Journummer utanför kontorets öppettider 070-6182206 (obs, går ej att skicka sms)

Annelie Näslund
Transportledare
08-15 00 90
annelie.naslund@bellmans.se

Carita Moberg
Transportledare
08-15 00 90
carita.moberg@bellmans.se

Therese O.Mellon
Transportledare
08-15 00 90
therese.o.mellon@bellmans.se

Pierre Lindau
Transportledare
08-15 00 90
pierre.lindau@bellmans.se

Lukas Åberg
Transportledare
08-15 00 90
lukas.aberg@bellmans.se

Order/transportledning maskiner och kranbilar

Gruppmail-adress: maskiner@bellmans.se
Journummer utanför kontorets öppettider 070-6182205 (obs, går ej att skicka sms)

Håkan Landberg
Gruppledare
08-15 00 90
hakan.landberg@bellmans.se

Frida Westerberg
Transportledare
08-15 00 90
frida.westerberg@bellmans.se

Sussie Johansson
Transportledare
08-15 00 90
sussie.johansson@bellmans.se

Nichlas Sjöö
Transportledare
08-15 00 90
nichlas.sjoo@bellmans.se

Linus Lindahl
Transportledare
08-15 00 90
linus.lindahl@bellmans.se

ADMINISTRATION

Ann-Lill Eriksson
Reklamationsansvarig
087708803
ann-lill.eriksson@bellmans.se

Joakim Brolin
Kalkyl
087708817
joakim.brolin@bellmans.se

Carina Woxmark
KMA-ansvarig
087708808
carina.woxmark@bellmans.se

Cecilia Gonelius
KMA-assistent
087708804
cecilia.gonelius@bellmans.se

Jonas Axelsson
Redovisningsanvarig
087708805
jonas.axelsson@bellmans.se

Ingela Barthelson
Ekonomiassistent
087708827
ingela.barthelson@bellmans.se

Ina Johansson
Ekonomiassistent
0842518835
kristin.johansson@bellmans.se

Birgitta Nyström
Löneadministratör
087708823
birgitta.nystrom@bellmans.se

Rebecka Byström
Administration
0842518830
rebecka.bystrom@bellmans.se

Cindy Sandelius
Administration
087708826
cindy.sandelius@bellmans.se

Anders Blomster
087708802
anders.blomster@bellmans.se

BLI KONTAKTAD AV OSS

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.