Loading...

Välkommen till Bellmans

Faktureringsadress

Box 84
132 23 Saltsjö-Boo

faktura@bellmans.se
08-15 00 90

Organisationsnummer
556402-9006

Säljkontor

Drottning Kristinas Esplanad 67
170 67 Solna

Besöksadress

Snickarvägen 12
132 38 Saltsjö-Boo

Öppettider

Måndag – Torsdag
06:30-16:30

Fredag
06:30-16:00

Avvikande öppettider

Om du vill rapportera säkerhetsbrister, diskriminering eller andra ärenden, klicka här!

Vi jobbar på Bellmans

LEDNING

Dick Örn
VD
087708821
mail@bellmans.se

Gunilla Eek
Ekonomichef
087708822
gunilla@bellmans.se

Per Björklund
Verksamhetschef
087708810
per@bellmans.se

SÄLJARE/ARBETSPLATSLEDARE

Morgan Forsberg
0703224407
morgan@bellmans.se

Tomas Nyström
0703224404
tomas@bellmans.se

Kent Forslin
0703224408
kent@bellmans.se

Lisa Haag
0703224403
lisa@bellmans.se

Gunder Pettersson
0708774090
gunder.p@telia.com

Janne Pagén
0703224400
janne@bellmans.se

Daniel Sandberg
0703224413
daniel@bellmans.se

Mattias Persson
0703220180
mattias@bellmans.se

Håkan Welin
0703224029
hakan.welin@bellmans.se

Order/transportledning anläggningsbilar och container

Gruppmail-adress: bilar@bellmans.se
Journummer utanför kontorets öppettider 070-6182206

Annelie Näslund
Transportledare
08-15 00 90
annelie@bellmans.se

Carita Bristam
Transportledare
08-15 00 90
carita@bellmans.se

Therese O.Mellon
Transportledare
08-15 00 90
therese@bellmans.se

Pierre Lindau
Transportledare
08-15 00 90
pierre@bellmans.se

Order/transportledning maskiner och kranbilar

Gruppmail-adress: maskiner@bellmans.se
Journummer utanför kontorets öppettider 070-6182205

Håkan Landberg
Gruppledare
08-15 00 90
hakan.landberg@bellmans.se

Frida Westerberg
Transportledare
08-15 00 90
frida@bellmans.se

Sussie Johansson
Transportledare
08-15 00 90
sussie.johansson@bellmans.se

Magnus Larsson
Transportledare
08-15 00 90
magnus.larsson@bellmans.se

ADMINISTRATION

Henrik Wilmi
Fordonsansvarig
087708816
henrik@bellmans.se

Ann-Lill Eriksson
Reklamationsansvarig
087708803
ann-lill@bellmans.se

Birgitta Nyström
Löneadministratör
087708823
birgitta@bellmans.se

Ingela Barthelson
Ekonomiassistent
087708827
ingela@bellmans.se

Jonas Axelsson
Redovisningsanvarig
087708805
jonas.axelsson@bellmans.se

Carina Woxmark
KMA-ansvarig
087708808
carina@bellmans.se

Rebecka Byström
Administration
0842518830
rebecka@bellmans.se

Cindy Sandelius
Administration
087708826
cindy.sandelius@bellmans.se

Ina Johansson
Ekonomiassistent
0842518835
kristin@bellmans.se

Joakim Brolin
Kalkyl
087708817
joakim.brolin@bellmans.se

Anders Blomster
087708802
anders@bellmans.se

BLI KONTAKTAD AV OSS

Vill du bli kontaktad av oss? Fyll i formuläret nedan.

Tack ditt meddelande har skickats.
Det gick inte att skicka ditt meddelande. Vänligen försök igen senare.